Fratelli Bonci “Panbriacone Wijn Jelly” 120g
Alchemie is een oude wetenschap die door middel van natuurlijke processen de toestand van stoffen kan veranderen. Neem bijvoorbeeld suiker, dat in combinatie met andere ingrediënten uit de natuur en gekookt in water met een natuurlijk puur bindmiddel zoals agar-agar, wordt omgezet in gelei.
Een nieuwe en verfijnde smaak, geworteld in de traditie van Bonci-producten, om innovatieve combinaties te creëren met elk type kaas of vlees, of om alleen te eten of als garnering voor uw bereidingen.
Bestel vooruit! Beschikbaar vanaf de eerste week van december.
€9.99 Oorspronkelijke prijs was: €9.99.€9.49Huidige prijs is: €9.49.
Beschikbaarheid: 5 op voorraad
| Bestel 3 flessen |
|---|
- Voor 15:00 besteld, zelfde werkdag verzonden.
- Gratis verzending boven €150. Ook af te halen in onze winkel.
Proefnotitie
Tips
Technische details
Verhaal
De wereld van Bonci
Voor ons bij Bonci is lekker eten al sinds 1953 een familietraditie. Het begon allemaal in Montevarchi in Toscane met grootouders Giuseppe en Irma, daarna kwam de oudste zoon Silvio en een paar jaar later de broers Sergio, Anna en Alessandro. Vandaag zijn we aangekomen bij de derde generatie Bonci met Giulia, Gianmarco en Gianluca die, samen met Sergio, Silvio, Alessandro en Michele Mezzasoma, een banketbakkers- en chocolademakerskunst voortzetten die al ongeveer 70 jaar van vader op zoon wordt doorgegeven.
Wij hebben de passie, de ervaring en de wil om ons te laten meeslepen door creativiteit, door verschillende ingrediënten te mengen, nieuwe smaken te experimenteren, altijd op zoek naar dat verrassingseffect voor het gehemelte waar we zo van houden. Zo is de Panbriacone ontstaan, het symbool van onze banketbakkerij, en zo zijn vele kleine en grote banketbakkerijproducten ontstaan, allemaal met de hand gemaakt met natuurlijke grondstoffen van hoge kwaliteit, op natuurlijke wijze gerezen en zonder conserveermiddelen.

Sugar, wheat glucose syrup, essence of the flavour, jelly agent: Agar Agar.
Best by December 2027
Toscana
€12.99 Oorspronkelijke prijs was: €12.99.€12.34Huidige prijs is: €12.34.
Toscana
Sicilia
Sicilia
€14.99
Sicilia



